Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TRT 1 telefon numarası Whatsapp ihbar hattı nedir?

Kanalların Whatsapp ihbar hatlarına ulaşmak için telefon numaraları oldukça sık araştırılıyor. İhbar hatları son yıllarda vatandaşların şahit oldukları ya da yaşadıkları olayları ve haber değeri taşıyan konuların haberleştirilmesi ve yayınlanması amacı ile kanallara gönderdikleri bir hattır. Neredeyse bütün kanalların kendine ait bir ihbar hattı vardır. İhbar hattı bulunan kanallardan biri de TRT 1’dir. Peki, TRT 1 telefon numarası Whatsapp ihbar hattı nedir? İşte merak edilen sorunun cevabı…

Haber Giriş Tarihi: 11.10.2023 16:28
Haber Güncellenme Tarihi: 11.10.2023 16:28
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yalovahayat.com/
TRT 1 telefon numarası Whatsapp ihbar hattı nedir?

Kanalların Whatsapp ihbar hatları, sivil vatandaşların ellerinde bulunan haber niteliği taşıyan belgelerin, videoların, resimlerin veya benzeri dokümanların haberleştirilmesi için haber kanallarına gönderilmesine olanak sağlar. Whatsapp ihbar hatlarına her gün gelen binlerce haber ve olay ihbarı ile kanallar güncel olaylardan haberdar oluyor ve haber niteliği taşıyan konuları haber haline getiriyor. Vatandaşlar tarafından oldukça sık araştırılan ihbar hatlarından biri de TRT 1 Whatsapp ihbar hattıdır. Peki, TRT 1 telefon numarası Whatsapp ihbar hattı nedir?           

trt 1 haber ihbar hattı nedir

Vatandaş olarak televizyondaki haber kanallarına haber değeri taşıyan resimleri, videoları ve belgeleri ücretsiz olarak Whatsapp ihbar hattı servisiyle gönderebilirsiniz. Eğer gönderdiğiniz videolar ve resimler haber içerikli olursa televizyon kanalları tarafından ana haberde canlı yayında yayınlanabilir.

whatsapp-ihbar-hatti-numarasi-trt

Whatsapp ihbar hattı bulunan kanallardan biri de TRT 1’dir. TRT 1 Whatsapp ihbar hattına gönderilen ihbarlar sabah saatlerinde yayınlanan Ersoy Dede ile TRT 1 Ana Haber bülteninde yayınlanabilir. Mobil cep telefonlarına indirilen Whatsapp uygulaması ile TRT 1 ihbar hattına mesaj atılabilir ve varsa elinizde resim, video, belge ve benzeri dokümanları iletilebilirsiniz.

Gönderilen bu ihbarlar görevli çalışanlar tarafından incelenip konuya ilişkin detaylı bilgilere ulaşılıp teyit edildikten sonra yayınlanmak üzere haberleştirilir.

ersoy dede trt 1 whatsapp ihbar hattı

TRT 1 telefon numarası Whatsapp ihbar hattı nedir?   

Sizde sivil bir vatandaş olarak amatör habercilik yapmak istiyorsanız ya da Tv kanallarında kendi haberinizi görmek istiyorsanız herhangi bir yerde karşılaştığınız haber niteliği taşıyan olayları, videoları ve resimleri TRT 1 Whatsapp ihbar hattına gönderebilirsiniz. Bu sayede sizin haberiniz de TRT 1 ana haber bülteninde yayınlanabilir.

TRT 1 Whatsapp ihbar hattı numarası 0 530 662 05 62 şeklindedir. Bu numaradan ihbarlarınızı ve haberlerinizi TRT 1 ihbar hattı üzerinden kanala ulaştırabilirsiniz.

Hilal Baldemir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.