Hava Durumu
hayat bankası

Tayini Çıkan Hakim Ve Savcılara Veda Yemeği Yedi

Yalova Cumhuriyet Başsavcılığı, 2023 Yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi ile çeşitli illere tayin olan hakim, savcı ve adliye personelleri için Uygulama Oteli’nde bir veda yemeği düzenledi. Yemeğe Yalova Cumhuriyet Başsavcısı Duygu Bayar Öksüz de katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 25.07.2023 10:45
Haber Güncellenme Tarihi: 25.07.2023 10:45
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yalovahayat.com/
Tayini Çıkan Hakim Ve Savcılara Veda Yemeği Yedi

Cumhurbaşkanın imzaladığı 2023 Yılı Adli ve İdari Yargı Kararnamesi resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmişti. Bu çerçevede Hakim Burak Özdemir, Vezirköprü Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı’na, Savcı Özkan Özçelik İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı’na, Hakim Aytekin Kösedal, Küçükçekmece Hâkimliği’na, Savcı Hayatı Sağır, Mersin Cumhuriyet Savcılığı’na, Hakim Emrah Gülduran Viranşehir Hâkimliği’na Hakim Aslı Arzu Gülduran Viranşehir Hâkimliği’ne tayin olmuştu. Ayrıca çeşitli illere tayinleri çıkan Memur Ceyda Tekbay, Zabıt Katibi Deniz Olgundağ, Mübaşir Bülent Durmuş, Mübaşir Hamdi Sarı ile Yazı İşleri Müdürü Mustafa Yalçınkaya’nın da yeni görev yerleri belli oldu.

Yalova Cumhuriyet Başsavcısı Duygu Bayar Öksüz, yemekte yaptığı konuşmada tayin olan hakim, savcı ve personellere teşekkür ederek başarılar diledi. Öksüz, “Sizlerle birlikte görev yapmaktan çok büyük bir onur, gurur ve mutluluk duyduk. Yeni görev yerlerinizde de aynı azimle ve başarıyla çalışacağınıza olan inancım tamdır’” dedi.

Tayin olan hakim, savcı ve personeller de Yalova Adliyesi’nde geçirdikleri süre boyunca kendilerine destek olan meslektaşlarına teşekkür ederek veda ettiler. Duygusal anların yaşandığı yemekte tayin olanlarla vedalaşan adliye çalışanları hatıra fotoğrafı çektirdiler.


HABER/Hilal Baldemir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.