Hava Durumu

REKTÖR BAHÇEKAPILI FUTBOL ANTRENÖRLERİ GELİŞİM SEMİNERİNE KATILDI

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Yalova Şubesi'nin düzenlediği seminere katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 16.06.2023 07:20
Haber Güncellenme Tarihi: 16.06.2023 07:20
https://www.yalovahayat.com/
REKTÖR BAHÇEKAPILI FUTBOL ANTRENÖRLERİ GELİŞİM SEMİNERİNE KATILDI

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Yalova Şubesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen "Sami Bahçekapılı Futbol Antrenörleri Sürekli Gelişim Semineri"ne katıldı. Program, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlendi ve Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı'nın yanı sıra Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Geri, Genel Sekreter Vekili Yalçın Tokay, Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanları ve diğer davetliler de katıldı.

Seminerin adını merhum Sami Bahçekapılı'ya ithaf eden Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, konuşmasında Sami Bahçekapılı'nın Yalova'da futbolun gelişimi için yaptığı önemli çalışmalara vurgu yaptı. Seminerin Sami Bahçekapılı'nın ismiyle anılmasının güzel bir vefa örneği olduğunu belirten Bahçekapılı, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Yalova Şubesi yöneticilerine teşekkür etti.

Prof. Dr. Bahçekapılı, Yalova Üniversitesi bünyesinde bulunan Spor Bilimleri Fakültesi'ne dikkat çekerek, Yalova Üniversitesi, Yalova Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün birlikte çalışarak Yalova'da sporun daha ileri seviyelere taşınması için çaba göstereceklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Geri'ye organizasyona verdikleri katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

HABER/Furkan Karahasan

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.