Hava Durumu

ORGENERAL SELAHATTİN RİSALET DEMİRCİOĞLU ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN İLHAM VEREN SERGİ

Yalova'daki Orgeneral Selahattin Risalet Demircioğlu Ortaokulu öğrencileri, yıl boyunca gerçekleştirdikleri Teknoloji Tasarım, Görsel Sanatlar ve Robotik Kodlama çalışmalarını bir sergiyle sunarak başarılarını paylaştı.

Haber Giriş Tarihi: 16.06.2023 12:41
Haber Güncellenme Tarihi: 16.06.2023 12:41
https://www.yalovahayat.com/
ORGENERAL SELAHATTİN RİSALET DEMİRCİOĞLU ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN İLHAM VEREN SERGİ

Yalova Orgeneral Selahattin Risalet Demircioğlu Ortaokulu öğrencileri, yıl boyunca Teknoloji Tasarım, Görsel Sanatlar ve Robotik Kodlama derslerinde gerçekleştirdikleri çalışmaları sergiledi. Yıl sonu sergisi, büyük bir ilgiyle karşılandı.

Sergiye, Yalova İş-kur Müdürü Erhan Dede, Yalova Kosgep Müdürü Hakan Ulusu, Yalova Eğitim Birsen Şube Başkanı Ahmet Kotçioğlu, Yalova Üniversitesi Şube Müdürü Hüseyin Çiçek, eski Milli Eğitim İl Müdürü Ali Tosun, okul müdürleri, veliler ve Yalova halkı yoğun katılım sağladı. Öğrencilerin yaratıcılıklarını sergiledikleri sergi, teknoloji, görsel sanatlar ve robotik kodlama alanlarındaki başarılarını ortaya koydu.

Yalova Orgeneral Selahattin Risalet Demircioğlu Ortaokulu'nun öğrencileri, sergide tasarladıkları teknolojik projeler, görsel sanat eserleri ve robotik kodlama çalışmalarını ziyaretçilere sunma fırsatı buldular. Öğrenciler, çalışmalarını anlatarak ziyaretçilere bilgi verdi ve yapıtlarının nasıl ortaya çıktığını paylaştı.

HABER/Furkan Karahasan

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.