Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Dr. Ramazan Kurtoğlu Yalova Üniversitesi’ne konuk oldu

Yalova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünün davetlisi olarak Yalova’ya gelen, İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Ramazan Kurtoğlu, Mehmet Okul Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 11.05.2024 00:12
Haber Güncellenme Tarihi: 11.05.2024 00:12
Kaynak: Murat Can Aytemur
Dr. Ramazan Kurtoğlu Yalova Üniversitesi’ne konuk oldu

Yalova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, önemli bir konferansa ev sahipliği yaptı. Konferans, İstanbul Aydın Üniversitesi'nden Dr. Ramazan Kurtoğlu'nun davetli olarak katılmasıyla daha da renklendi. Gerçekleşen konferans, Mehmet Okul Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşti ve katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

“Yeni Dünya Tasarımında Sanal Para, Sentetik İnsan ve Lego İnançlar“ konulu konferansta konuşan Dr. Ramazan Kurtoğlu, insanlığa dayatılan yeni dünya düzenini ve teknolojinin insanlığı değiştirip dönüştürmek için nasıl kullanıldığını anlattı. Batı merkezli küresel yapının insanlığı elit güçlerin kontrolünde köleleştirmeyi amaçlayan yeni dünya düzenine karşılık kendi medeniyet tezimizi ortaya koymamız gerektiğine vurgu yapan Dr. Kurtoğlu, “Bunun için önce yaklaşan tehlikeyi fark etmeli ve buna karşı kendi tezlerimizi ortaya koymalıyız” ifadelerini kullandı.

Yalova Üniversitesi tarafından sık sık düzenlenen bu tür etkinlikler, öğrencilerin öğrenim hayatı dışında, aynı zamanda da güncel konuları takip etmelerine ve sektörle ilgili uzmanlarla doğrudan etkileşim kurmalarına olanak sağlıyor.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.