Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Büyüyen Kadrosuyla Eğitimde Kalitenin Adresi Yalova Uğur Okulları’nda

Uğur Okulları Yalova Kampüsü, Yönetim Kurulu değişikliği ile eğitim alanındaki profesyonelleri aynı çatı altında buluşturarak, eğitimdeki kalitenin Yalova ve Marmara’daki tek adresi oldu.

Haber Giriş Tarihi: 02.01.2024 14:59
Haber Güncellenme Tarihi: 02.01.2024 14:59
Kaynak: M. Tunç Tanrıverdi
https://www.yalovahayat.com/
Büyüyen Kadrosuyla Eğitimde Kalitenin Adresi Yalova Uğur Okulları’nda

Yeni yönetim kadrosunun eğitimdeki kaliteli yüzünün tanıtıldığı basın toplantısı Yalova Uğur Okulları’nda gerçekleşti.

Yalova’da eğitimin yapı taşlarını oluşturan Ali Özbağcı ve Oktay Çolak önderliğinde oluşturulan profesyonel ve iddialı yönetim kadrosu ile eğitime yön vereceklerini ifade ettiler.

Uğur’lu Kurucular yaptıkları basın toplantısında; Uğur Okulları Yalova Kampüsü “Yolu eğitimden geçen herkesin güvenli limanı Uğur’dur” mottosuyla global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak, yeni kuşakları “iyi insan olma” bilinciyle yetiştirerek öğrencilerin başarılı bir geleceğe hazırladıklarını belirttiler.

Uğur’lu Kurucular Yalova Uğur Okulları olarak, çocuklarının kaliteli eğitim almasını isteyen velilerin, başarılı olmak isteyen öğrencilerin, mesleklerini profesyonelce icra etmek isteyen öğretmenlerin ve tüm diğer paydaşlarının her zaman “güvenilir limanı” olmaya devam edeceklerini sözlerine eklediler.

Liselere Giriş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) birçok Türkiye 1.likleri ve Türkiye dereceleriyle öğrencilerini Türkiye’nin en gözde liselerine, üniversitelerine yerleştirmenin haklı gururunu yaşadıklarını dile getirirken; 6-7 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf Uğur Okulları Bursluluk Sınavı için başvuruların devam ettiğinin altını çizdiler.

2024-2025 Eğitim ve Öğretim Yılı erken kayıtlarının bugün (02.01.2024) itibariyle başladığını, Uğur’lu olmak isteyen, eğitime ve kaliteye önem veren, tüm değerli öğrenci ve velileri Yalova Uğur Okulları’na davet ettiler.

Kuruculardan Oktay Çolak, 25 yıl önce Yalova’da eğitimin çıtasını en üst sıralara taşımak vizyonuyla yola çıktıklarına dikkat çekerek, “Cumhuriyetimizin 100. yılında eğitim camiasında yazdığımız başarı hikayesinin 25. yılını kutluyor olduğumuzu büyük bir onurla belirtmek isterim. 25 yıldır kurs ve özel okul yatırımlarımızla Yalova eğitimine sağladığımız katkı, binlerce genç zihni şekillendirme ve geleceğe hazırlama çabamızı ortaya koymaktadır” dedi.

Çolak, “Eğitimde bu büyük ve başarılı hikâyenin yazılmasında emeği olan, harika bir ekip olmamızı sağlayan yol arkadaşlarım; Sayın Soner Aksoy, Sayın Ebru Çolak, Sayın Ali Kayaş, Sayın Yeşim Keçici Bahadır ile ilimizde yaratmış olduğumuz istihdamlarla en köklü eğitim yapılanmasının mimarı olmanın haklı gururunu bugün de burada yaşamaktayız. Son 25 yılda emeği geçen tüm öğretmenlerimize, çalışanlarımıza, velilerimize ve öğrencilerimize bize güvendikleri için sonsuz teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

Kuruculardan Ali Özbağcı da; “Yalova’da eğitime dair vizyoner bakış açısını, bilgi ve deneyimlerini Uğur Okulları markasıyla birlikte, eğitimin çıtasını üst sıralara taşıyacağız. Fiziğin duayeni Sayın Serdar Bulut, Matematik branşının vazgeçilmezi Sayın Davut Çatal, Fen Bilimleri dersinin vazgeçilmezi Sayın Başak Çatal, Tarih’in duayeni Sayın Berna Öztürk Özbağcı, yine Matematik branşının aranan isimleri Sayın Ahmet Kara ve Sayın Hasan Kurşun’un kurucuları ve öğretmenleri oldukları Uğur Okulları Yalova Kampüsü ile Yalova’da kaliteli eğitimin öncüsü olarak yola çıktıklarını Yalova Uğur Okulları; Bugün itibariyle profesyonel yönetimi ve muhteşem öğretmen kadrosuyla Yalova’da eğitimin öncüsü olmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.    

Çolak ve Özbağcı, ayrıca; şeffaf ve en doğru haberlerin duayenleri saygıdeğer basın mensuplarına basın toplantısına katılımlarından dolayı teşekkür ederken, yaklaşmakta olan 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü en içten dilekleriyle kutladıklarını ifade ettiler.

M. Tunç Tanrıverdi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.