Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Balıkesirli öğrencilerden Yalova’ya mesleki ziyaret

Balıkesir Savaştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve idari kadrosu, Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek tarım teknolojileri alanındaki iyi uygulama örneklerini inceledi

Haber Giriş Tarihi: 14.12.2023 01:49
Haber Güncellenme Tarihi: 14.12.2023 01:49
Kaynak: M. Tunç Tanrıverdi
https://www.yalovahayat.com/
Balıkesirli öğrencilerden Yalova’ya mesleki ziyaret

Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Balıkesir Savaştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve idari kadrosunu konuk etti. Ziyaret kapsamında öğrenciler, TOBB Meslek Lisesi'nin seralarını ve laboratuvarlarını gezdi. Okul idaresinden eğitim ve iş süreçleri, atölyelerin donatılması, döner sermaye işletmesi ve proje ofisleri hakkında bilgi aldı.

Yalova TOBB MTAL Müdürü Ercan Gökkaya, ziyaretin mesleki gelişim açısından önemli olduğunu belirterek, “Aynı alanda eğitim-öğretim faaliyetleri yürüten okulların karşılıklı etkileşim halinde olması, örnek çalışmalardan fayda sağlayarak okullarımızda bulunan alanların gelişmesine katkı sağlar” dedi.


Savaştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ümit Çelik ise, kendilerini ve öğrencilerini ağırlayan Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idaresine teşekkür etti.

M. Tunç Tanrıverdi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.