Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Numan Soyer, Çocuk Bilim ve Sanat Şenliği'ne katıldı

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Çınarcık Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinin Yalova Üniversitesi Mehmet Okul Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlediği Çocuk Bilim ve Sanat Şenliği'ne katılarak, öğrencilerin çalışmalarını inceledi

Haber Giriş Tarihi: 04.01.2024 14:36
Haber Güncellenme Tarihi: 04.01.2024 14:36
Kaynak: M. Tunç Tanrıverdi
https://www.yalovahayat.com/
Numan Soyer, Çocuk Bilim ve Sanat Şenliği'ne katıldı

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri, çocukların bilim ve sanatla ilgilenmelerini sağlamak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla bir şenlik düzenledi. Şenlik, Yalova Üniversitesi Mehmet Okul Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilirken katılım da yoğun oldu. Şenliğin açılış konuşmasını yapan Çınarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. İzzet İsmail Dur, Çocuk Gelişimi Alanında yapılan çalışmaların önemine değinerek, öğrencileri tebrik etti.

Öğrencilerin bilim ve sanat adına yaptığı eserlerin yer aldığı sergide, çocukların yaptığı deneyler, resimler, maketler ve diğer çalışmalar yer aldı. Sergiyi tek tek gezen Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, öğrencilerden çalışmalar hakkında bilgi alarak başarılarını kutladı.


Soyer, şenlikle ilgili yaptığı açıklamada, çocukların bilim ve sanatla iç içe olmasının çok önemli olduğunu belirtti. Bu tür etkinliklerin çocukların gelişimine katkı sağladığını ve özgüvenlerini artırdığını söyleyen Soyer, öğrencileri ve öğretmenleri tebrik ederek, bu tür etkinliklere her zaman destek vereceklerini belirtti. Çocuk Bilim ve Sanat Şenliği, çocukların ve ailelerin büyük ilgisini gördü.

M. Tunç Tanrıverdi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.