Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Çiftlikköy İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekipleri çalışmalarına devam ediyor

Çiftlikköy’de bilgilendirme çalışmaları devam ediyor. Çiftlikköy İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekipleri vatandaşlara çeşitli konularda eğitimler veriyor ve farkındalık yaratıyor.

Haber Giriş Tarihi: 06.01.2024 00:49
Haber Güncellenme Tarihi: 06.01.2024 00:49
Kaynak: Murat Can Aytemur
Çiftlikköy İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekipleri çalışmalarına devam ediyor

Yalova’nın Çiftlikköy ilçesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekipleri ilçe genelinde gerek yapmış olduğu saha çalışmaları gerekse de okullarda öğrencilere vermiş olduğu eğitimler ile bilgilendirme ve farkındalık yaratma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çiftlikköy İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde pek çok vatandaş doğru bildiği yanlışları düzeltme fırsatı buldu ve çeşitli hastalıklar ile ilgili bilgi sahibi olma şansını yakaladı.

Çiftlikköy İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekipleri son olarak yapmış olduğu çalışmalarda, 23 Nisan Parkında Akılcı İlaç Kullanımı farkındalık çalışması yaptı ve vatandaşları bilgilendirerek yanlış ilaç tüketiminin zararları hakkında açıklamalarda bulundu. İlçe Sağlık Müdürlüğü Ekipleri tarafından gerçekleştirilen bir diğer çalışma ise öğrencilere yönelik oldu. Ekipler daha önce pek çok okulda olduğu gibi bu sefer de Ragıp Naile Saraç Anaokulunda çocuklara yönelik Ağız ve Diş Sağlığı eğitimi verdi.

 

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.