Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Altınova İlçe Emniyet personeline yangın eğitimi

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nce Altınova İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline, uygulamalı ve teorik eğitimler verildi

Haber Giriş Tarihi: 30.12.2023 04:13
Haber Güncellenme Tarihi: 30.12.2023 04:13
Kaynak: M. Tunç Tanrıverdi
https://www.yalovahayat.com/
Altınova İlçe Emniyet personeline yangın eğitimi

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nce, Altınova İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline teorik ve uygulamalı olarak yangın söndürme, yangın söndürme cihazı (KKT) kullanma ve başlangıç yangınları ilk müdahale eğitimi verildi.

Altınova İlçe Emniyet Müdürü H. Kürşat Seçer, eğitimlerin belli program çerçevesinde devam edeceğini söyledi. Seçer, teorik ve uygulamalı eğitim veren Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’ne teşekkür etti.

Önemli bilgiler

İtfaiye Amirliği ilçedeki kurum ve kuruluşlara teorik ve uygulamalı yangın eğitimi veriyor. Eğitim çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, “Eğitimlerde yangın önleyici, koruyucu tedbirlerin nasıl alındığı, itfaiye olayı ihbarının verilmesi, yangınlara ilk müdahale, yangın sınıflarına göre müdahale şekilleri ve yangın söndürme cihazlarının kullanımı hakkında bilgiler veriyoruz. Eğitimlerdeki amacımız kurum, kuruluşların ve vatandaşlarımızın alacağı önlemlerle can ve mal kaybını en aza indirmek, hasarları azaltmak, ev, araç, yangınlarına ilk müdahale ve doğru ihbar ve müdahale ile can ve mal kaybını en aza indirmek, koruyucu ve önleyici tedbirler almak” diye konuştu.

M. Tunç Tanrıverdi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.