antiri kuntin işler tarafından 14-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
kamyon gençlik vardı çok üzülecekler deplasmana giderken esnafın iş yerlerini yağmalamayacaklar cigaralık saramayacaklar tüh ya birde sabri diye biri yazmış tenhada yakalayacakmış yakalamaya calıştıgın kişiler insan içerisinde geziyorlar demekki deng getiremeyeceksin
can tarafından 13-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
Yalovaspor çapulcu takımı statüsünden kurtarılıp aile takımı olamadıkça bir yere gelmesi mümkün değildir. Çete kılıklı çocuklara statda çirkeflik yaptıararak nereye varacağınızı zannediyorsunuz. Anneler babalar çocuklarının elinden tutup stadyuma gelemedikçe hezimete mahkum bu takım.
bozo tarafından 13-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
fırsat bu fırsat yalovanın tam da ortasındaki stadı kaldırıp yerine aktif bir üniversite , alışveriş merkezi ve kültür merkezi kurulsun. stad da şehir dışına taşınsın.bu kadar büyük alanı böyle bir takım hak etmiyor.
sarp tarafından 13-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
adam gibi başkan gelmedikçe yemeden önce klübü düşünecekse osaman bişeyler olur.yok sa hiçbirşey olmas..hep yiyiciler geliyo yalovanın başına.sadece lafta var.transfer yok futbolculara para yok yemek yok.gelme kardeşim ozaman başkan olma??zorlamı başkan yapıyolar.???
İsmail bilden tarafından 12-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
SANKİ ÇOK SÜRPRIZ BİR ŞEY MIŞ GİBİ MANŞET ATMIŞSINIZ. yalovasporun düşeceği sezon başında belliydi. düşmesi iyi de oldu. Hastalıklı ağacı budarsınız, yeniden güçlenir. Ama ağacın gövdesi çürümüşse o ağaca boşuna masraf etmeyeceksiniz. çaresi ağacı kökünden kesmek ve yeni bir FİDAN ekmektir. Şu anda yapılan da budur. Ve zararın neresinden dönülürse kardır misali en doğru şey yapılmıştır. Benim tek endişem Yalovasporun o bildik taraftar gurubunun Amatör sahalara da gelerek oralarıda yozlaştırmasıdır.
SABRİ YILMAZ tarafından 12-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
tezgah yaptıLar yalovasporu düşürdüLer.! HERKESLE YALOVANIN ISSSIZ SOKAKLARINDA DENK GELECEĞİZZZ .! YAZIKLAR YALOVALI AÇ KABADAYILAR.!
yanlız kurt tarafından 12-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
helal olsun size temel çoşkun hani söz vermişdi yalova sporu 3 liğe taşıyacakda ne oldu balon beyler şimdi rahatça yalova sokaklarında yürüyün he gözünüz aydın tesisleride sata bilirsiniz gözün aydın ulsun ne diyeyim yazık yazık
R6 tarafından 11-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
GİTSİNLER TAXİ GENÇLİK İLE DUVAR BOYASINLAR. YÖNETİCİLER DE PUAN VERSİNLER
yalovalı tarafından 11-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
hey atıp tutan şovmenler neredesiniz tabi takım düşeceği sizinde cebinize para girmeyeceği için kaçı verdiniz kulüpten bunların hesabı birgün sorulur
asker taxi tarafından 11-03-2012 tarihinde eklenmiştir.
yapmayın sayın site yazarı ve ditörü.yalova spor düşeli haftalar oluyor..bu takımı bu hale getirenleri yaradana havale ediyoruz..allah hepsinin cezasını versin inşallah..inşallah yalova spor gibi kendileride batar ve yalova nın yakasından düşerler..
 
  KÖŞE YAZARLARIMIZ© Copyright 2004-2021 Yalovahayat.Com
Tüm hakları saklıdır.
Code By Asilweb


Yalova Hayat'ta kullanılan resim ve fotoğraflar hiç bir şekilde, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.
Kullananlar hakkında yasal işlem başlatılır.