Becan’a TEMA rozeti

   TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir ve Temsilci Yardımcısı Özcan Demir, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan ile TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Gencer’i ziyaret ederek rozet taktı.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Oda Başkanı Tahsin Becan TEMA’nın Yalova’daki önemi ve Toprak Dede Hayrettin Karaca’nın Yalova’yı tercih etmesinin tesadüf olmadığını ifade ederken, arboretum gibi bir değerin Yalova’ya kattığı önemi vurguladı. Yalova’ya değer katacak tüm çalışmalarda TEMA’nın yanında olacaklarını vurgulayan Becan “Doğanın tarafı olmaz” diyerek birlikte güzel çalışmalar yapmak arzusunda olduklarını ifade ederken, Ticaret ve Sanayi Odası İstişare Kurulunda TEMA’nın temsil edilmesi konusunda taraflar arasında mutabakata varıldı. İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Gencer ve Yönetim Kurulu üyeleriyle de görüşen Arzu Demir, kadın girişimcilerin çalışmaları hakkında Gencer’den bilgiler aldı. Yönetim Kurulu olarak her zaman TEMA Vakfı’nın çalışmalarına destek vereceklerini, ortak çalışma konularını belirleyerek bu kapsamda birlikte hareket etmekten mutluluk duyacaklarını ifade eden Gencer de başta Yalova’nın tanıtımı ve doğasının korunması olmak üzere, ağaçlandırma çalışmalarında ortak hareket edebileceklerini söyledi. Demir ise Gencer’e Yalova’da kadın girişimcilerin desteklenmesi ve projelerinin tanıtımına katkı sunulması aşamalarında her zaman yanlarında olacaklarını ve Yalova’nın ulusal ve uluslararası anlamda tanıtılmasına katkı sunmaya hazır olduklarını ifade etti.
Arzu Demir, güzel ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı için başta Oda Başkanı Tahsin Becan’a ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Marve Gencer ile Yönetim Kurulu üyelerine nazik ev sahipliği için teşekkür ederken Tahsin Becan ve Merva Gencer’e TEMA rozeti taktı.Yorum Ekle

Facebook'ta Paylaş

Arkadaşına Gönder

Yazdır
Henüz yorum eklenmemiş.
 
  KÖŞE YAZARLARIMIZ© Copyright 2004-2022 Yalovahayat.Com
Tüm hakları saklıdır.
Code By Asilweb


Yalova Hayat'ta kullanılan resim ve fotoğraflar hiç bir şekilde, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.
Kullananlar hakkında yasal işlem başlatılır.