yan785-181 val784-287

 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN SANAYİYE DESTEK


   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yalova’da faaliyet gösteren ve ülkemiz sanayi üretimine katkılar sağlayan DowAksa’nın yatırımındaki bürokratik süreci çözümleyerek sadece Yalova’ya değil, ülke ekonomisine de katkı sağladı.
   Günümüzün ulaşım, altyapı ve enerji piyasalarındaki endüstriyel uygulamalarının öncü malzemesi karbon elyafın üretimini yapan DowAksa, Yalova’daki üretim ve istihdamıyla hem şehre hem de ülkeye katkılar sağlıyor.
Vekil Akyol Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü
DowAksa’nın bir süredir proje çalışması devam eden yatırım planlamasındaki süreçlerle ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, yatırım ve proje detayları hakkında bilgi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla konunun kısa sürede çözüme ulaştığını belirten Vekil Akyol, “Sayın Cumhurbaşkanımız her fırsatta sanayinin, istihdamın ve ihracatın önemini vurguluyor. Çevreci, yenilenebilir, doğa dostu olan ve kentimizdeki istihdamı arttıracak olan projeyle ilgili Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bilgileri arz ettik. Titizlikle konuyla ilgilenen Sayın Cumhurbaşkanımız, bugüne kadar olduğu gibi Yalova’mızın talepleriyle yakından ilgilenerek konuyu çözüme ulaştırdı. Sayın Cumhurbaşkanımız ile tekrardan görüşerek bu süreçle alakalı destek ve hassasiyetleri için teşekkürlerimizi arz ettik, çevreci ve yüksek teknolojili yatırımlarımızın kentimize hayırlı, uğurlu ve bereketli olmasını temenni ediyorum” dedi.

 Yorum Ekle

Facebook'ta Paylaş

Arkadaşına Gönder

Yazdır
Henüz yorum eklenmemiş.
 
  KÖŞE YAZARLARIMIZ© Copyright 2004-2022 Yalovahayat.Com
Tüm hakları saklıdır.
Code By Asilweb


Yalova Hayat'ta kullanılan resim ve fotoğraflar hiç bir şekilde, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.
Kullananlar hakkında yasal işlem başlatılır.