yan gel Osman bir dönüm bostan tarafından 10-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
yabeltaş düzelsin iskele meydanında davul zurna çaldırtmassam namerdim
servet tarafından 09-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
SERMAYE ARTTIRIMI ADI ALTINDA HALKIN PARALARI HORTUMLANIYOR, KİMSENİN KILI KIPIRDAMIYOR. YAHU CEM UZAN IN YAPTIĞI FARKLI BİR ŞEY DEĞİL KI. SEN BELEDİYENİN MALINI İHALE İLE SATARSAN EN ÇOK VERENE SATARSIN. AMA ÖYLE YAPMAK İSTEMİYORSAN MALI ÖNCE ŞİRKETE DEVREDERSİN UCUZA. O DA İHALESİZ SATAR EŞE DOSTA.. ONDAN SONRA HAYDAAA YENİ SERMAYE ARTTIRIMINA.. NE OLDU BUNCA SERMAYE NİN KARŞILIĞINDA , NELER ALDINIZ, NEYİNİZ VARELDE? SORMAYACAKMISINIZ EYYY MUHALEFET. ama soramazsınız tabi. tencere dibin kara , senin ki benden kara misali.
MESUT SAĞLAM tarafından 09-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
Yakup Başkanım İsabetli bir değişiklik yapmıştır. Yabeltaşı büyük bir BAŞARI ile yöneten Sayın Eski Genel Müdürümüz AYTAÇ Bey ( Yakup başkanımın Akrabasıdır) Artık yakup Başkanımın Özel Kalemidir ve Yalova Belediyesini de uçuracağından kimsenin şüphesi olmasın zira , Özel Kalemde onu hiç bir zaman bulamazsınız çok çalıştığı için sürekli dışarıda veya Başkanımın ZAMBAK Projesi dahilindedir. Numan Başkanıma başarılar diliyorum. Zira kendisi çok özverili çalışır. Yabeltaşın Strateji Müdürünüde Başkanım Aytaç beyden sonra Özel Kalemi yapar umarım. Zira Memuriyet alması sırası ondadır şu an...
Harun Erdem tarafından 08-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
yabeltaş senelerce tecrübesiz kişiler tarafından siyasi amaçlı yürütüldü.Derler ya iki koyunu güdemeyen insanlara yönettirdiler.Bunu bile çobanlık mesleğine saygısızlık sayarım.Halkımızın önemli miktarda parası buranın yöneticilerine teslim ediliyor.Bu çok büyük sorumluluk isteyen,hassas bir konu.son dönemde Yakup Koçal'ın türbünlere oynayan manevralarını izliyoruz.Anlaşılan o ki ,Yakup Koçal artık işin ciddiyetini anlamış ve hesap sorulma günü yaklaştığının farkına varmış.Bu Yalova Halkı için sevindirici bir gelişme.Burunlar sürtmeye başladı.Sebepsiz yere gözden çıkartılan,silinen insanlara tekrar dönüldü.İnşallah Numan Özkan alnının akıyla bu işin üstesinden gelir. Yabeltaş'a daha geniş açıdan ve siyasi beklentileri dışarıda tutan bir yaklaşımla bakarsa başaracağına inanıyorum.Gerçek bir şirket gibi yönetilmeli,lüzumsuz kişiler gönderilmeli.Çalışanlar ve aileleri seçimlerde oy potansiyali görülmemeli.
lazkom tarafından 08-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
birtane dairen kaldı abi onuna yabeltaşa verirsin sen
bir bilen tarafından 08-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
yorum yok!!!!!!başkası olsaydı şaşardım......
MEHMET tarafından 08-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
yabeltaş ın başına kimin geldiğinin ne önemi var? Sayın Özkan kar mı ettirecek? Buradan soruyorum Bügüne kadar Yalova Belediyew bütçesinden Yabeltaşa kaç tl sermaye aktarıldı? Bu sermaye ne oldu? Şu anda Yabeltaş ın aktiflerinde ne var? Ticari anlamda defalarca iflas etmiş bir şirket neden ayakta tutulur? Sırf yandaşlara iş vermek için mi? Bunun hesabı neden sorulmaz???
gül tarafından 08-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
ESKİ TAS ESKİ HAMAM.
MÜRTAZA tarafından 08-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
HOCA M BEN SİZİN OY VERMEDİM YAKUP.A HARRAM ZIIKKKIM OLSUN YAKUBA.YAYINLA KARDEŞİM.
asker tarafından 08-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
5 sene önce yapılan yolların parasını alarak yabeltaşı kurtarırsınız. artık halka yüklenin allah bunun hesabını sorar.size tavsiyem çoluk çocuğun rıskını yemeyin kat kat çıkar.
yalovalı tarafından 07-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
yakup koçal yine kadrolaşıyor. kendini kurtarmak için eskilerden medet umar hale geldi...
OLD FOX tarafından 07-01-2012 tarihinde eklenmiştir.
YABELTAŞ çiftliğinin başına sonunda dürüst biri geçmiş benim anlamadığım bu borç meselesi yalova caddeleri adeta belediyenin matbaası gibi parklardan para basılıyor maşaallah yalovada bence tafiğin bu denli çekilmez hale gelmesinin baş sebebi bu önceden tek gün çift gün uygulaması vardı şimdi sağ sol farketmiyor hele cumhuriyet caddesi bankalardan heykele kadar ve yalı caddesi tam bir keşmekeş suçu başkalarında aramaktansa önce bu tek çift gün uygulanmasına dönülmeli neyse ben bu zor görevinde numan beye önce sabır sonrada başarılar diliyorum..
 
  KÖŞE YAZARLARIMIZ
  ANKET
yok
yok


© Copyright 2004-2018 Yalovahayat.Com
Tüm hakları saklıdır.
Code By Asilweb


Yalova Hayat'ta kullanılan resim ve fotoğraflar hiç bir şekilde, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.
Kullananlar hakkında yasal işlem başlatılır.