YAPIN-976


ÇİFTLİKKÖY'E 22 MİLYON TL’LİK SPOR YATIRIMI... (19.01.2021)

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Yalova ve ilçelerinde gençlere ve spor tesislerine yönelik olarak yapılacak yatırımların protokol imza töreninde Çiftlikköy’e 22 Milyon TL değerindeki gençlik ve spor yatırımlarının imzaları da atıldı.
Haberin devamı >>GELECEK PARTİSİ'NDEN YALOVASPOR'A BAKLAVA DOPİNGİ... (15.01.2020)

Yalovasporlu futbolcu ve teknik kadroyu idmanda ziyaret eden Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri oyunculara baklava ikram etti.
Haberin devamı >>


TAVŞANLI’DA GENÇLER İÇİN SPOR ALANLARI OLUŞTURULUYOR... (06.01.2021)

Tavşanlı Belediyesi beldedeki çocukların ve gençlerin gönüllerince spor yapmalarını sağlayacak alanları bir bir hayata geçirmeye başladı. Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, “Sporu teşvik etmek ve özendirmek adına üzerimize düşen ne varsa yaptık yapmaya da devam edeceğiz” dedi. 
Haberin devamı >>TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞINDAN 'SATRANÇ' KORUYACAK... (28.12.2020)

Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi'ndeki koruma altındaki çocukların teknoloji bağımlılığından korunmaları amacı ile satranç eğitimleri verilmeye başlandı. Çocuklar ayrıca satranç müsabakalarına da katılacaklar.
Haberin devamı >>


DEVA’dan 12 dev adama baklava ziyafeti... (28.12.2020)

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Merkez İlçe Başkan Vekili Murat Karayavuz ve yönetim kurulu üyeleri Semt77 Yalovaspor Basketbol Takımını idmanda ziyaret ederek baklava ikram ettiler.
Haberin devamı >>


ŞAMPİYONDAN KUMALİ’YE ZİYARET... (23.12.2020)

Dünya Kupası Serbest Güreş Şampiyonası’nda dünya 2’ncisi olan Milli Sporcu Buse Tosun ile Milli Sporcu Ayşe Vatansever, YASKİ Birlik Başkanı Ahmet Kumali’ye ziyarette bulundu.
Haberin devamı >>Milli gururumuz Buse Tosun’dan Tutuk’a ziyaret... (23.12.2020)

Geçtiğimiz haftalarda Sırbistan’da düzenlenen Dünya Kupası’nda ülkemizi temsil eden Yalovalı Milli Sporcu Buse Tosun ve Antrenörü Murat Gençtürk, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret etti.
Haberin devamı >>“YALOVA’YA GURUR YAŞATTI”... (22.12.2020)

Dünya Kupası Serbest Güreş Şampiyonası’nda dünya 2’ncisi olan milli sporcu Buse Tosun, Yalova Valisi Muammer Erol’u ziyaret etti. Vali Erol, başarının Yalova ve ülkeye büyük gurur yaşattığını söyledi.
Haberin devamı >>ALTINOVA SPOR SALONU AÇILDI... (22.12.2020)

Altınova İlçe Müdürlüğü’nden devralınarak Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından tadilatı yapılan Altınova Spor Salonu’nun açılışı bir törenle yapıldı. Salonun açılışı Yalova Valisi Muammer Erol’un katılımıyla gerçekleştirildi.
Haberin devamı >>DEVA’dan Yalovaspor’a baklava dopingi... (21.12.2020)

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Merkez İlçe Başkan Vekili Murat Kılavuz ve beraberindekiler, Yalovaspor’u idmanda ziyaret ederek baklava ikram ettiler.
Haberin devamı >>