YAPIN-976


TFFHGD’den Oral’a ziyaret... (13.04.2021)

TFFHGD Yalova Şube Başkan Ahmet Aydın ve Yönetim Kurulu üyeleri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler.
Haberin devamı >>ESENKÖY’E SPOR SALONU PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANDI... (13.04.2021)

Esenköy’de gençlere ve sporculara hizmet verecek olan Esenköy Spor Salonu Projesi’nin protokolü Spor Toto Genel Müdürlüğü’nde imzalandı.
Haberin devamı >>


EFSANE ELDİVENLER BULUŞTU... (13.04.2021)

Altınova Belediyespor’un 70, 80 ve 90’lı yıllarda kalesini koruyan İbrahim İnce, Ali Çorbacı ve Adnan Hürfikir bir araya geldi.
Haberin devamı >>Hedef BAL’da şampiyonluk... (12.04.2021)

Altınova Belediyespor Futbol Takımı yeni sezon çalışmalarına başladı. Takımda tek hedef BAL’da şampiyonluk.
Haberin devamı >>TUTUK, GENÇ FENERBAHÇELİLERİ MİSAFİR ETTİ... (12.04.2021)

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Genç Fenerbahçeliler taraftar grubunu misafir etti.
Haberin devamı >>AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK... (08.04.2021)

Reflex Fitness Spor Kulübü sporcusu, aynı zamanda Kişisel Fitness Antrenörü Serdar Bal, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nun Antalya’da düzenlediği Türkiye Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde, Master Erkekler Body Building kategorisinde Türkiye ikincisi oldu.
Haberin devamı >>YALOVASPOR BORÇLARIN SON ÖDEMESİNİ YAPACAK... (06.04.2021)

Yalovaspor Kulübü Başkanı Onay Tuna, kulübün borçlarının sonuncusunu da kapatacağını duyurdu. Tuna, “Yeşil-Kırmızılı kulübümüzün kimseye beş kuruş borcu kalmayacaktır” dedi.
Haberin devamı >>TÜRKİYE KULÜPLER TAKIM KARATE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ... (05.04.2021)

Yalova Belediyesi ve Türkiye Karate Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği ‘Türkiye Kulüpler Takım Karate Şampiyonası’ sona erdi. Karatede 2021 yılının ilk ulusal organizasyon olma özelliğini taşıyan Türkiye Kulüplerarası Takım Şampiyonası büyük kadınlar müsabakasıyla tamamlandı.
Haberin devamı >>Altınovalı güreşçiler Milli Takıma hazırlanıyor... (05.04.2021)

Altınova Belediyespor Güreş Takımı, nisan ayında yapılacak olan Serbest Güreş Milli Takım Aday Kamp Seçmelerine yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Haberin devamı >>Dereceye giren sporcular madalyalarını aldı... (02.04.2021)

Yalova Belediyesi ve Türkiye Karate Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği Türkiye Kulüpler Takım Karate Şampiyonası için Yalova’ya gelen Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan ve yöneticiler ilde bir dizi ziyarette bulundular.
Haberin devamı >>