YAPIN-976


ECE HARAÇ ÇITAYI YÜKSELTTİ... (22.11.2021)Yalovalı masa tenisi sporcusu Ece Haraç partneri Özge Yılmaz ile birlikte U-21 Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda 1’incilik kürsüsüne çıktı. Ay-Yıldızlı bayrağı dalgalandıran Milli Sporcumuz Ece Haraç, bu başarının ardından şimdi çıtayı daha da yükselttiğini açıkladı.

 

Başarılarıyla bizleri gururlandıran ve U-21 Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nda antrenörü Bayram Ali Yıldız yönetiminde partneri Özge Yılmaz ile birlikte finale çıkma başarısı gösteren milli sporcumuz Ece Haraç, binlerce destekçi ve takipçisine teşekkür etti.

Ece hedef büyüttü

Şampiyon olarak yurda dönen Ece Haraç, Altın Madalya almanın gurur ve mutluluğunu yaşadığını söyledi. Şimdi hedefi daha da büyüttüğünü söyleyen Haraç, “Partnerim Özge Yılmaz ile ülkemize Avrupa Şampiyonası’nda kazandırdığımız Altın Madalya için çok mutlu ve gururluyuz. Bir yandan bu günün heyecan ve mutluluğunu yaşarken bir yandan da gözlerimizi daha yukarı dikip daha yüksek hedeflere ulaşmaya kararlıyız, azimliyiz” diye konuştu.

Ailesine ve destekçilerine teşekkür etti

Masa tenisine başladığı yerin Yalova olduğunu söyleyen Ece Haraç, bu anlamda üzerinde emeği olanlara ve destekçilerine de teşekkür etti. “Başta ailem ve üzerimde emekleri olan, bana güvenen ve inanan, destek veren herkese çok teşekkür ederim” diyen Haraç, “Masa tenisine başladığım yer Yalova ve ilk forma giydiğim kulüp Yalova Belediye Gençlik Spor. Değerli hocalarım Bayram Ali Yıldız ve Kadri Kocacenk’e emekleri için minnettarım. Yalova Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Yalova İstek Koleji, Nişantaşı Üniversitesi, formasını giymekten gurur duyduğum Tigem Spor ve SV SCHOTT Jena kulüpleri, Başkanları, yöneticileri, takım arkadaşlarım, antrenman partnerlerim, Milli Takım arkadaşlarım, her anlamda özel ilgi ve desteklerini üzerimde hissettiğim, kendilerinden güç ve moral aldığım Kenan Bektaş hocam, Enis Uysal ağabeyim, sponsorlarım HDI Sigorta, Atakent Hastaneleri ve tabii ki Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Türkiye Masa Tenisi Federasyonumuz, Başkanımız Oktay Çimen ve Yönetim Kurulu, Federasyon çalışanlarımız ve desteklerini gerek arayarak gerek sosyal medyadan yazarak paylaşan binlerce destekçi ve takipçime sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Beraber başardık, beraber başaracağız” dedi.