YAPIN-976


Yalova TÜRFAD zirveye göz dikti... (02.11.2021)Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’nde (TVFL) Yalova’yı Marmara Bölgesi İstanbul Grubu’nda temsil eden Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Yalova Şubesi Veteran Futbol Takımı, hafta sonu oynanan maçta Pendik Veteran Futbol Grubu’nu 3-2 mağlup etti.

 

TVFL Yalova’yı Marmara Bölgesi İstanbul Grubu’nda temsil eden TÜRFAD Yalova Şubesi Veteran Futbol Takımı, hafta sonu oynadığı Pendik Veteran Futbol Takımı’nı 3-2 mağlup ederek üçüncü hafta sonunda lider Paşabahçe’nin arkasından diğer İstanbul’un güçlü temsilcisi Ataşehir Veteran ile aynı puanda ikinci sırada yer aldı.

“Yalova’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz”

Yalova TÜRFAD Kurucu Yönetim Kurulu ve Futbol Şubesi Başkanı Kenan Engin ise yaptığı açıklamada, “Pandemi döneminde en çok sıkıntı yaşayan orta yaş ve üstündeki vatandaşlarımıza spor yaptırarak sosyal yönde gelişmelerine katkı sağlamak amacımız. Yalova’da yaşayan arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz Veteran Futbol Takımımız ile öncelikle centilmenlik çerçevesinde mücadele ettiğimiz Veteranlar Ligi’nde arkadaşlarımızın üstün gayretleri ile Yalova’yı zirve mücadelesinde var olduklarını gösterdiler. Bütün futbolcu arkadaşlarımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum” dedi.