YAPIN-976


Çınarcık Belediyespor sezona galibiyetle başladı... (01.11.2021)Çınarcık Belediyespor, Yalova Süper Amatör Lig 2021-2022 sezonuna ilk maçında galibiyetle başladı.
 
Çınarcık Belediyespor sahasında Safranspor’u maçın ikinci yarısında Emirhan’ın attığı penaltı golüyle kazandı. Zevkli ve centilmence geçen mücadelede Çınarcık, maçın başlama vuruşuyla baskısını Safranspor kalesinde gösterdi. Takımın ataklarına karşılık Safranspor defansı hata yapmadı ilk yarıyı 0-0 ile tamamlandı.
İkinci yarıya Çınarcık Belediyespor takım hızlı başladı. Ev sahibi yakaladığı fırsatları yaptığı ataklarla değerlendiremedi. Maçın uzatmalarında ceza sahası içinde yapılan faule hakem penaltı noktasını gösterdi. Penaltıyı kullanan Emirhan, Yalova Süper Amatör Ligin ilk maçında attığı gol ile takımını 1-0 kazandırdı.
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer de tribünde Çınarcık Belediyespor yönetimi ile maçı takip ederek futbolcuları yalnız bırakmadı. Soyer maç sonrası futbolcular, teknik ekip ve yönetimle yemekte bir araya geldi.