YAPIN-976


AK Gençlerden Semt77’ye moral ziyareti... (30.10.2021)AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya ile gençlik kolları yönetimi, Semt77 Yalovaspor Basketbol Takımı’na moral ziyaretinde bulundu. Balkaya, “Yalovasporumuzun her zaman destekçisiyiz” dedi.

 

AK Gençlik, bu kez Semt77 Yalovaspor Basketbol Takımı’nı yaptıkları antrenmanda ziyaret etti. Kulüp Başkanı Orbay Tuna ile de görüşen AK Gençler, takıma başarılar diledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, “Yöneticilerimiz ile birlikte şehrimizin gururu Semt77 Yalova Basketbol Takımı antrenmanına ziyarette bulunduk. Gençlik Kolları olarak sporun ve sporcunun yanında olduğumuzu, Türkiye ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele ederek şehrimize değer katan Yalovasporumuzun her zaman destekçisi olduğumuzu ilettik. Pazar günü deplasmanda oynayacağımız Karşıyaka maçı öncesinde başarı dileklerimizi iletip galibiyet sözü aldık. Ziyaretimiz sırasında bizleri karşılayan Kulüp Başkanımız Orbay Tuna’ya, teknik ekip ve basketbolcularımıza çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.