YAPIN-976


Ayak tenisinde şampiyon Altınova İtfaiye... (28.10.2021)Ayak Tenisi Federasyonu Yalova ve Altınova Temsilciliği ile Altınova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce ilçede Ayak Tenisi Turnuvası düzenlendi.

 

Altınova Belediyesi Halı Sahasında Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyigit ve Altınova Belediye Başkan Vekili Bilal Ok’un başlama vuruşu ile start alan turnuvaya 8 takım katıldı. Turnuvanın şampiyonu ise Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği Takımı oldu.

Altınova Ayak Tenisi Turnuvası’nın açılışına Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyigit, Altınova Belediye Başkan Vekili Bilal Ok, Yalova İl Genel Meclisi Üyesi Ali Çorbacı, Altınova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran, Altınova Milli Eğitim İlçe Müdürü Zeki Sitar, Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, Ayak Tenisi İl Temsilcisi Tamer Balkaş, Ayak Tenisi İlçe Temsilcisi Yusuf Ata, Spor Eğitim Uzmanı Zübeyde Yetebatan, organizasyonda görev alan Altınova’daki beden eğitimi öğretmenleri Bülent Pehlivanoğlu ve Ahmet Solak katıldı.

8 takımın katıldığı turnuvada birinciliği Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği, ikinciliği Bülent Özyürük Ç.P.L, üçüncülüğü Denizcilik Lisesi öğrencileri ve dördüncülüğü Piyalepaşa Okulu öğretmenlerinden oluşan takım elde etti.