YAPIN-976


GELECEK PARTİSİ'NDEN YALOVASPOR'A BAKLAVA DOPİNGİ... (15.01.2020)Yalovasporlu futbolcu ve teknik kadroyu idmanda ziyaret eden Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri oyunculara baklava ikram etti.
 

3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Yalovaspor’u idmanda ziyaret eden Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanı Cengiz Bütün ve yönetim kurulu üyeleri Yalovaspor Teknik Direktörü Murat Çakan, Sportif Direktör İlkay Margırıçlı ve oyunculara başarı dileklerini ilettiler.

Takımla ilgili bilgiler alan Çandır, pandemi süreci sebebiyle, karşılaşmaları tribünden izleme imkânı olmadığı için taraftarın yeterli desteği veremediğini, bunun da takımı olumsuz yönde etkilediğini ifade etti. Çandır, Yalova’nın kenetlendiğini, yönetim, teknik heyet ve sporcuların sonuna kadar arkasında olduğunu, bu bilinçle ikinci yarıda başarı için var güçleriyle mücadele edileceğine olan inancın tam olduğunu da dile getirdi.

Yalovaspor Teknik Direktörü Murat Çakan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti. Ardından futbolcular ve teknik kadro kendilerine ikram edilen baklavaları yediler.