YAPIN-976


ALTINOVA SPOR SALONU AÇILDI... (22.12.2020)Altınova İlçe Müdürlüğü’nden devralınarak Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından tadilatı yapılan Altınova Spor Salonu’nun açılışı bir törenle yapıldı. Salonun açılışı Yalova Valisi Muammer Erol’un katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Düzenlenen açılış törenine Vali Muammer Erol’un yanı sıra Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, MHP İl Başkanı Namık Öz, Gençlik ve Spor İl Müdür V. Mehmet Kalyon ve protokol üyeleri katıldı.

Açılış kurdelesi kesildi

Törende Gençlik ve Spor İl Müdür V. Mehmet Kalyon’un açılış konuşmasının ardından Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit de bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Vali Muammer Erol ve katılımcılar tarafından spor salonunun açılış kurdelesi kesildi. Salonu gezen Vali Erol, salondaki sporcularla bir süre sohbet etti.

Baştan aşağı yenilendi

Yenilenen Altınova Spor Salonu, yeni şekli ile spor salonu ve çok fonksiyonlu bir güreş salonuna dönüştürüldü. 640 metrekare alanı ve yeni görüntüsüyle sporculara ev sahipliği yapmaya başlayacak salonun zemini, pencere ve kapıları, ısınma ve aydınlatma sistemleri ile elektrik tesisatı yenilendi. Çatının tamiri yapıldı, kurum tabelası ile birlikte dış ve iç cephe giydirmeleri yapıldı ve binanın iç ve dış cepheleri boyatıldı.