YAPIN-976


DEVA’dan Yalovaspor’a baklava dopingi... (21.12.2020)Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Merkez İlçe Başkan Vekili Murat Kılavuz ve beraberindekiler, Yalovaspor’u idmanda ziyaret ederek baklava ikram ettiler.
 

3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Yalovaspor, DEVA Partisi Merkez İlçe yöneticilerini ağırladı. Takıma baklava ikram eden Demokrasi ve Atılım Partisi Yalova Merkez İlçe Başkan Vekili Murat Karayavuz, İlçe Teşkilat İşleri Başkanı Osman Pehlivan, İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Burak Üstün, İlçe Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Zafer Tezbiçer, İlçe Bilgi ve İletişim Sistemleri Başkanı Murat Yıldız, İlçe Ekonomi İşleri, Sektörel Gelişmeleri İzleme, Dijital Dönüşüm ve Teknoloji İzleme Başkanı Ozan Hacıbektaşoğlu başarılar dilediler.

Yalovaspor’un ligi daha üst sıralarda tamamlayacağına inandıklarını vurgulayan Kılavuz, teknik heyetten de takımla ilgili bilgiler aldı. Yalovaspor’un her zaman ve her şartta yanında olacaklarını ve destekleyeceklerini yineleyen Kılavuz ve beraberindekiler ardından takımla bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.