YAPIN-976


Tutuk’tan sporculara malzeme desteği... (09.11.2020)Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Belediyespor Masa Tenisi Takımı sporcuları ile bir araya geldi. Sporcular ve teknik ekiple sohbet eden Tutuk, sporculara malzeme desteğinde de bulundu. Tutuk, başarılı Milli Sporcumuz Ece Haraç ile de masa tenisi oynadı.

 

Türk sporuna önemli sporcuları hediye eden Yalova Belediyespor Masa Tenisi Takımı'nın idmanına konuk olan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk teknik ekip tarafından karşılandı. Ardından salonda sporcularla sohbet eden Tutuk, onlarla masa tenisi oynamayı da ihmal etmedi. Sporun her dalına destek verdiklerini ve özellikle de gençlerin amatör ve profesyonel olarak spor yapmalarını önemsediklerini vurgulayan Tutuk, “Belediyespor Masa Tenisi Takımımızın antrenmanına katılarak sporcularımızla ve teknik heyetle bir araya geldik. Bugüne kadar 20 milli sporcunun yetiştiği kulübümüzde hem sporcularımızın sezon öncesi malzemelerini dağıtıp hem de gereken desteği vererek altyapımızdan daha fazla sporcuyu büyük kulüplere ve milli takıma gönderme amacı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
Tutuk, Yalova Belediyespor Masa Tenisi Takımı oyuncularına yeni dönemde idman ve karşılaşmalarda kullanacakları malzemeleri de teslim etti.