egitim-585

Velilerin katkılarıyla okul baştan yenilendi... (18.11.2020)Çiftlikköy Giyim Sanayicileri Derneği Eğitim Vakfı Çiftlikköy Ortaokulu, öğrenci velilerinin katkılarıyla temizlenerek boyandı. Okulun sınıf, atölye ve koridor boyama işlemleri tamamlandı.

 

Çiftlikköy Giyim Sanayicileri Derneği Eğitim Vakfı Çiftlikköy Ortaokulu, Okul Aile Birliği tarafından imece usulüyle pırıl pırıl oldu. Öğrenci velilerinin katkılarıyla boyanan okulun iç ve dış boyası yenilendi. İç ve dış cephesi boyanan okulların ihtiyaçları da karşılandı. Ortaokul Müdürü Coşkun Öztürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Okulumuzun tamamen yenilenen sınıflarda öğrencilerimizin ders görmelerine vesile olan Okul Aile Birliğimize, gönüllü bağış yapan velilerimize ve desteklerini esirgemeyen idarecilerimize teşekkür ederim” dedi.

Öğrencilerin daha temiz, sağlıklı ve yeni renklerine kavuşmuş sınıflarda eğitim görecek olmalarından duyduğu memnuniyeti ifade eden Öztürk, bundan sonrasında da okul-aile iş birliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulundu.