egitim-585

İlknur Güntürkün Kalıpçı  Bahçeşehirli Öğrencilerle Söyleşti... (19.01.2009)Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencileri Araştırmacı Yazar İlknur Güntürkün Kalıpçı ile buluştu. Bahçeşehir Koleji’nde düzenlenen söyleşi ve imza gününe katılan İlknur Güntürkün Kalıpçı,  Atatürk’ü anlattı. 
 

Araştırmacı Yazar İlknur Güntürkün Kalıpçı, Bahçeşehirli öğrencilere seslenerek, “Gelin Atatürk’ün ölümünü değil ölümsüzlük sırlarını zaman tünelinde bir yolculuk yaparak paylaşalım   dedi. Öğrenciler büyük ilgi ve keyifle dinledikleri söyleşide adeta büyülendi.

         İlknur Güntürkün Kalıpçı, Bahçeşehirli öğrencileri adeta Atatürk ile buluşturdu. Kalıpçı, akıcı, yürekleri titreten anlatımıyla, nefeslerin tutularak dinlendiği söyleşisi, öğrencilerin duygu dolu alkışlarıyla son buldu. Ardından “Her Yönüyle İnsan Atatürk” ve “Espirileri ile İçimizden Biri Atatürk” adlı kitaplarını Bahçeşehirli öğrenciler için imzalayan Kalıpçı, ilgiden memnun oldu.

         Araştırmacı Yazar İlknur Güntürkün Kalıpçı söyleşinin ardından, Belediye Başkanı Barbaros Binicioğlu’nu makamında ziyaret etti. Daha sonra Yürüyen Köşk’ü gezen Kalıpçı güzel anılarla Yalova’dan ayrıldı.