egitim-585

SGK’dan kitap, kumbara ve çanta dağıtımı... (21.04.2018)

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ilkokul öğrencilerine hikaye kitabı, kumbara ve çanta dağıtımı yaptı.
Haberin devamı >>TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları açılıyor... (20.04.2018)

Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, 19 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında okullarda düzenlenecek TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları’na ilişkin bir mesaj yayımladı.
Haberin devamı >>Armutlu MYO’dan turizme dev katkı... (20.04.2018)

Yalova Üniversitesi Armutlu MYO, Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında ülkemizin önemli tatil mekânlarından Armutlu’nun geleceği için üniversite, kamu ve özel sektörün katılımıyla önemli bir işbirliğine ev sahipliği yaptı.

 
Haberin devamı >>Başkan Salman, Yalova’yı anlatmaya devam ediyor... (19.04.2018)

Yalova’da faaliyete geçen ‘Yalova Tanıtımı’ dersi için öğrencilerle bir araya gelmeye devam eden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Bahçelievler İlköğretim Okulu öğrencilerine kenti anlattı.
Haberin devamı >>19 Temmuz İlkokulu’nda

SANAT SOKAĞI PROJESİ... (16.04.2018)

Sanat Sokağı Projesi kapsamında ziyaret ve incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, 19 Temmuz İlkokulu yöneticileri ve öğretmenlerden eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Haberin devamı >>Batmanlı öğrenciler Yalova’da... (16.04.2018)

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın konuğu olarak ilimize gelen Batman Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü öğrencileri hafta sonunu dolu dolu geçirdi. İlk olarak Yürüyen Köşk’ü ziyaret eden genç öğrencilere, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner eşlik etti.
Haberin devamı >>Yalova Koleji’nde "İsrâ ve Mirâç" anlatıldı... (14.04.2018)

Yalova Koleji’nin seminer saati uygulaması kapsamında öğrenciler için "İsrâ ve Mirâç" konulu seminer düzenlendi.
Haberin devamı >>Vakıfbank Okulu’nda çifte tören... (13.04.2018)

Altınova Vakıfbank İlkokulu Konferans Salonu yenilenerek törenle hizmete girdi. Törende okulların ihtiyacı olan spor malzemelerinin de dağıtımı gerçekleştirildi.
Haberin devamı >>


Yalova Koleji’nden Fındık’a ziyaret... (13.04.2018)

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıl dönümünü sebebiyle Yalova Koleji Kurucusu Ali Çankaya, öğretmen ve öğrenciler, Polis Haftası’nı kutlamak üzere Yalova İl Emniyet Müdürü Hakan Fındık’ı makamında ziyaret etti.
Haberin devamı >>Özel Elif Yurdu öğrencileriyle söyleşi... (10.04.2018)
Yalova Özel Elif Yükseköğretim Öğrenci Yurdu’nda, Avukatlar Günü dolayısıyla Av. Utku Çekgül ve Av. Selihan Dicle Şimşek, hukuk fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Haberin devamı >>